Listopad 2014

Adopce na dálku - sečteno, podtrženo

30. listopadu 2014 v 20:03
Milí, zlatí! Usmívající se
V průběhu tohoto víkendu (29. a 30. 11.) jsme uspořádali prodej cvrčkovských (i jiných) výrobků, abychom z výtěžku skrze projekt Adopce na dálku mohli podpořit dvě africké děti, které jsme si "adoptovali" v roce 2009.

Prodej probíhal o víkendu vždy před a po mších svatých. Všem, kteří se jakkoli zapojili (vyráběním, naceňováním, prodáváním, modlitbou...), patří OBROVSKÝ DÍK!

Konečná částka činí krásných...............(napětí Překvapený).....................
20 582 Kč a 5 centů!!!


Ze zbylých peněz je možno opět zakoupit třeba skutečný dárek ( http://www.skutecnydarek.cz/ )... ale můžete házet i jiné návrhy Usmívající se


Schola zítra BUDE

22. listopadu 2014 v 15:29 | k |  SCHOLA
Milé scholistky (a scholisti? Smějící se ),
bylo potvrzeno, že sbory Festivalu duchovní hudby zítra na mši zpívat nebudou, protože budou odpraveny na Hostýn, kde mají svou mši.
Proto se schola neruší a normálně přijďte, ať si možem zazpívat naposledy před adventem nějakou neadventní píseň :)

Vánoční scénka

21. listopadu 2014 v 10:36
Od dnešního pátku (21.11.) začínáme nacvičovat dlouho očekávanou vánoční scénku! Všichni, kteří si chcete střihnout větší, menší nebo malinkatou roli, zazpívat si nebo zahrát třeba křoví ;D, neváhejte a přijďte jako vždy v 16:00 do cvrčkárny ;)

Pečení perníčků

16. listopadu 2014 v 17:30
Milí cvrcči :) určitě jste si všimli, že se nám kvapem blíží Vánoční svátky... než k tomu ale dojde, čeká nás nejedna skvělá akce v adventní době :)
Vánoční náladu můžeme začít pomaličku navozovat už příští týden - a to v sobotu 22. listopadu.
Od 9:00 se na kláštěře uskuteční každoroční oblíbené vrhání moukou, pojídání syrového perníkového těsta, vytírání podlahy sám sebou... a mimo jiné taky PEČENÍ PERNÍČKŮ samozřejmě :) Tak přijďte všichni, těšíme se! :)

PS.: S sebou si můžete vzít vlastní zástěru, ale kdo nemá, pro toho budou mět sestřičky určitě nějakou v záloze ;-)