Březen 2008

Mám to!! :)

23. března 2008 v 19:09 | Šárka
Myslím, že teď udělám radost všem, co sháněli ten klip s pantomimou.. Jmenuje se to Lifehouse.. A tady je klip, který je ze stránky godtube.com.. Neco na způsob na klasické youtube.cmo, ale se zaměřením na křesťanské klipy..
http://www.godtube.com/view_video.php?viewkey=ee73e63418003b47d7d5

Motto

23. března 2008 v 10:20 | Bára
Možná už máte nějaké nové super nápady na motto, tak sem s něma! :-)
A pokud náhodou nemáte, tak snad něco vyplodíte;-)

Zelený čtvrtek a Velký pátek

17. března 2008 v 18:55 | Šárka
Pozor! Důležité info!
Ve čtvrtek bude po obřadech veřejná adorace (cca v 19:00) v Getsemanské zahradě (kaple Matky Jednoty) v bazilice a potom budeme mět netradiční spolčo v podobě poslední večeře Páně. Všecí ste srdečně zváni, bez ohledu na to, jak často do spolča chodíte či nechodíte.
V pátek se bude zase v 9:00 umývat v bazilice oltář a svatostánek. Kdo možeet, tak dojděte, čím víc nás bude, tím líp. A taky je to nepochybně jedinečná příležitost, jak si ošahat všecky andělíčky, mramory a polodrahokamy :D
Díky.

Videoprezentace křesťanských kapel

8. března 2008 v 15:44 | Šárka
Mám tady malé info od Pavla pro zájemce:
14.3. 2008 v 19:00 proběhne na Orlovně (Mariánské nám.) v Uherském Hradišti
presentace videoklipů z oblasti křesťanské hudební scény. Tato akce je
nesmírně zajímavá a vřele ji doporučuji. Součástí presentace jsou i
informace zaměřující se na úskalí a nebezpeční některých hudebních proudů.
Křesťanská hudba v posledních letech doslova hýbe světem, můžete se o tom
14.3. přesvědčit na vlastní oči.

Myslím, že by stálo za to tam na to jet, ale muselo by na to padnout asi
spolčo. BUS by nám jel ideálně 18:50 z Velehradu. S tím, že by musela být
ktátká mša, či bychom šli dříve.

Tož popřemýšlejte na tom nějak to je třeba naplánovat...

DĚS 2008

8. března 2008 v 15:34 | Šárka
DĚS aneb DĚKANÁTNÍ SETKÁNÍ MLÁDEŽE bude 28.-30.3.2008 na Arše v Rajnochovicích. Jelo by se vlakem. Čekají vás hry, modlitby, galavečer :) a další.. Celá akce je od 14 let. Měli byste nekdo zájem?? Bylo by třeba se co nejdřív totiž přihlásit.. Piště do komentářů.. Jinak info na: http://dekuh.freehostia.com/

Ježíš

7. března 2008 v 13:55 | Šárka
Volně shlédnutelný film na internetu natočený podle Lukášova evangelia. Řekla bych, že se jedná o mírnější a více dokumentární variantu Umučení Krista s tím zásadním rozdílem, že je zde Ježíšův život ztvárněn již od početí. Najdeme tu hlavně citace z Bible. Je hodně oblíbený a zároveň diskutovaný. Posuďte sami. http://www.tv7.cz/moje-tv7?vid=116

Darujte rýži hladovějícím dětem!!

1. března 2008 v 16:58 | Šárka
Jedinečná možnost jak pomoci těm nejpotřebnějším-hladovějícím dětěm v rozvojových zemích.
Je to jednoduché a nebude vás to stát nic než trochu času. Vlastně to může být i zábava, ale především se neco nového naučíte.

A to vše lze udělat prostřednictvím internetových stránek www.freerice.com


Tady se vám ukáže anglické slovíčko a k němu další čtyři slovíčka v angličtině a vaším úkolem je vybrat jedno z nich, které je pro zadané slovíčko synonemem. Není na tom nic složitého, ale pokud jste třeba ještě začátečníci, tak to vůbec nevadí, protože tento program se vám přispůsobí a posune na vyšší či nižší úroveň. Doslova geniální.

Za každé uhodnuté slovíčko získáváte pro děti 20 zrnek rýže!! Zdá se vám to málo? Tak jich uhodněte 50 a zrnek bude 1000 :) A to už je podle mě docela slušná porce. Dneska jsme to se ségrou zkoušely a přispěly jsme rovných 1000 zrnek rýže.

Zkuste to taky!!

Veškeré podrobnosti najdete na freerice.com. Najdete tady i statistiky apod. Kdybyste si přece jenom s něčím nevěděli rady nebo měli jakýkoliv dotaz, chtěli se pochlubit co se vám povedlo.. Směle do toho.. Od toho máme komentáře!

Díky všem.