Leden 2008

Vtip na odlehčení :)

24. ledna 2008 v 21:22 | Šárka
Mojžíš bere hůl na dlouhý odpal, odpálí, míček letí, letí, a už padá do vody, když tu se voda rozestoupí, míček se odrazí ode dna a dopadne na green.Mojžíš k němu dojde a doťukne do jamky.

Na řadě je Ježíš. Odpálí, míček padá do vody,ale nepotopí se. Ježíš přejde po hladině až k němu,odpálí a míček padá do jamky.

Hraje pan v kostkovaném saku. Odpálí, míček letí, padá do vody. V tom ho zachytí ryba do tlamy.
Než se stačí ponořit, uloví rybu dravý pták a letí s ní i s míčkem pryč. Ozve se výstřel - myslivec střílí po ptákovi. Netrefí, ale pták se lekne, pustí rybu, ryba pustí míček a ten spadne do jamky.
Ježíš se v tu chvíli podívá na nebe a řekne: " Ty jo tati, tak přišli jsme si zahrát golf nebo machrovat?"

Tříkrálové bruslení =)

16. ledna 2008 v 21:28 | Šárka
Milí koledníci i všichni ostatní příznivci!!

V nedělu 20.1.2008 se na stadioně v UH bude konat bruslení od 15:30 do 17:00, které bude pro "krále" a doprovod ZDARMA !!

Napište, kdo byste jeli a zkuste to pozjišťovat aj od jiných a případně taky napsat, jestli vás má kdo odvést + jestli byste měli místo v autě ještě pro někoho..

Díky

Houstone! máme problém....

7. ledna 2008 v 19:26 | Bára
Objevil se nějaký error v komentářích a to takový, že se zkopírují několikrát, já jsem teď promazala ty kopie, kterých jsem si všimla, aby se tu dalo líp orientovat a pokud někde jsou nebo budou další, tak napište, ať to můžeme nějak vyřešit...:-)
Klidně dál pište a komentujte, ale prosím, omezte ty údivné komentáře nad tím, co se to s tím blogem děje...mazání x komentářů jenom přidělává práci. Díky! (ale to se týká fakt jen těhle komentářů, ostatní klidně posílejte dál!:-))
A předem odpovím i na vaše budoucí otázky týkající se toho, proč je tady něco napsané anglicky. Takže odpověď je: "Nevím..."

Fotky z Bratřejova

5. ledna 2008 v 13:42 | Bára
Je to už dlouho, co jsem tady zanechala nějakou stopu své činnosti, a tak jsem se rozhodla, že se zase připomenu! Přidala jsem pár fotek z tábora starších cvrčků. Sice pozdě, ale přece:-)

Děkanátní ples

3. ledna 2008 v 19:52 | Šárka
Oslovuju všecky, kdo umí tančit, nebo se to chcou naučit a nebo se třeba jen tak pobavit, aby naváhali a jeli s nama na děkanátní ples, který bude v sobotu 12.1.2008 v 19:00 v sokolovně ve starém městě.

Na odvoze bysme se domluvili podle toho, kolik by nás jelo.

Takže..kdo se přidává?? :)