TÁBOR - MALÝ PRINC

17. listopadu 2006 v 21:50 | Šárka a Bára
8.-15. 2006 vyrazili malí cvrčci na tábor do Pačlavic s tématem Malý princ. Bylo nás sice jen 30, ale Pačlavice nás byly plné!
Hned 1.den se nám uprostřed pouště představil Malý princ s Pilotem. Pomáhali jsme kreslit beránka, poznávali sebe sami navzájem, rozdělili jsme se na Modré (Pomněnky) a Žluté (Žlutá devítka), zválcovali jsme trávu na celé farní zahradě, když jsme se snažili co nejrychleji zvládnout úkoly při 1.velké hře. Poprvé se sešel dětský parlament, kterého se účastnili vedoucí a Maruška s Verčou, dozvěděli jsme se, že se za dobré skutky se budeme vzájemně odměňovat kytičkama a dostali jsme Zpěvníčky.
2. den byla neděla, a tak jsme se hned po snídani vydali do kostela na mši. Ještě dopoledne jsme si stihli zahrát hru Baobaby, se kterými se Malý princ setkal na planetce Lenocha. Odpoledne jsme se učili oštřovat některá poranění a pak jsme na cestě plné naříkajících a zraněných lidí plnili cvrčíka ranhojiče.
3. den byla celodopolední hra Na ministry a návštěva planetky Krále. Po obědě jsme se seznámili s Domýšlivcem a udělali ze sebe módní návrháře při výrobě co nejnazdobenějších kostýmů a klobouků. Znavení těžkou návrhářskou prací jsme se vydali na koupaliště, kde jsme ztratili i poslední zbytky energie. Večer byl jestě trochu individuálnější - měli jsme Spolčátka, při kterých jsme četli příběhy a hráli divadlo.
4.den
jsme spolu s Malým princem navštívili Pijana, hráli jsme vodní hry a strefovali se do vedoucích balónkama s vodou. Pokoušeli jsme se o získání cvrčíků síly, mrštnosti a míření. Odpoledne byla hra s Byznysmenem, vyráběli a vydali jsme se na křížovou cestu, odcestovali na planetu Lampáře a hráli noční hru - Bludičky.
5.den jsme přivítali návštěvu, spolu se Zeměpiscem jsme se vydali na výlet ke kapličce, kde byla teké mše a velká hra, když jsme se vrátili na faru, byly dílničky. Večer byly znovu Spolčátka.
6.den ráno jsme poznali pyšnou Růži (-"Já nejsem žádná tráva" :-)), Hada a vydali jsme se na záchranu zraněné Lišky. Odpoledne jsme si hráli a dělali tolik rámusu, že o nás vědělo celé okolí. Jako velké finále byla hra Hip hap hop s mokrým překvapením na konec.
7. den jsme cestovali po Zemi, potkali jsme Výhybkáře, Obchodníka, putovali jsme ke studni a poslední velká hra byla Básničková. Museli jsme se rozloučit s Malým princem, rozdali jsem si odměny a udělali velký závěrečný táborák se šmoulí diskotékou.
8. den jsme zamáčkli slzu v oku, zamávali Pačlavicím a odfrčeli za sedmero hor domů!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 bedla bedla | 11. prosince 2006 v 16:10 | Reagovat

že vám všem moc chutnalo:-)))))

2 Šárka Šárka | 11. prosince 2006 v 19:18 | Reagovat

Jasně :) Musím přiznat že sem ze začátku trochu bála...ale bylo to úžasné...tak dobré táborové rizoto...:) Myslím že sis docala zavařila(v dobrém slova smyslu), protože se tě jen tak nevzdáme...co vy na to??

3 KlarcaT KlarcaT | 6. ledna 2007 v 18:09 | Reagovat

no nevim nevim...ja sem sice na mladsim tabore nebyla ale nase kucharky byly super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama